Перша ліга — результати першого туру

9 та 10 жовтня минув баскетбольний вікенд на якому стартувала Перша ліга. Команди у всіх групах почали з’ясовувати хто буде переможцем регіонального етапу. Хижаки також зіграли свої перші матчі. Вже третій сезон ми починаєм турнір з командою міста Чернігова. В суботу 9 жовня перша гра видалась доволі важкою. У другій чверті ми програвали з різницею у 14 очок. Незігранність та індивідуальне бажання зробити краще зіграло на корость суперника. Першу чверть ми програли 20:16 після другої поступались 5 очок. В третій чверті зібрались, стали грати спокійніше. Результат гри 98:85

Показники в грі

Кирил Сінченко 29 очок, 9 підбирань, 3 блока, РЕ 30

Артур Рибчинський 23 очка, 13 підбирань, 8 результативних передач, РЕ 36

Влад Бондарєв 16 очок

Швець Ярослав 12 очок, 10 підбирань, 5 результативних передач та 4 перехоплення

Артуру Рибчинському не вистачило 2 результативних передач для трипл даблу Та як бачимо два гравці Артур та Ярослав зробили дабл дабли. Швець набрав небагато очок, але по іншим показникам був дуже корисний.

Якщо розглядати командні показники, то над реалізацією двохочкових кидків треба працювати більше на тренуваннях. 14 з 35 спроб 3 очкових кидків досягли цілі — це є непоганим результатом.

10 жовтня команди вже грали та розуміли, що можна очікувати від суперника. Та розпочали без розвідки. В першій чверті забили 54 бали на двох. Інші 3 чверті вже не були такі результативні. Даляся взнаки втома після першої гри. Вигравши третю чверть та скоротивши відставання до 3 очок в четвертій чверті відбувся провал у нападі та у захисті. Відчувалось, що гравці через втому не можуть зробити банальних речей. Багато втрат та промахів дали можливість хлопцям з Чернігова відірватись на 12 очок. Якщо в перший день ми закинули 14 з 35 дальних кідків, то у неділю всього 7 з 34 досягнцли цілі. Таймаут дав можливість переосмислити дії та зібратись, але не вистачило як то кажуть, часу. Вдалось скоротити відставання до 5 очок що і стало підсумковим. 77:82 перша поразка в сезоні.