БК ХИЖАКИ змінює обличчя

2020 — рік змін. Змінюється всесвіт, змінюється все. Та ми також не хочемо бути осторонь)). А якщо серьйозно, то нам 10 років, та ми хочемо змін.

у 2010 році при появі клубу на карті баскетболу ми мали наш перший візуальний малюнок.

Ми його так довго та ретельно вимальовували та обирали кольори, що він залишиться в нашій памяті самим важливим, ще тому що він перший ) Доречі, на на темному комплекті форми у головній команді ще красується цей логотип. Разом з логотипом були обрані й кольори клубу червоний та жовтий. Червоний символізував кров, а жовтий це сонце та золото — саме за золоті медалі Хижаки бьються в кожній грі. Топто за самі високі нагороди.

Далі була зміна логотипа у 2012 році. Ми трохи змінила форму, але основні елементи залишили без змін.

Та змінили кольори на чорний та помаранчевий. До сьогодні нема чіткого розуміння та причини зміни кольорів. Скажімо так так вийшло.

З цим лого ми пройшли багато років, багато випробувань. Здобули багато перемог та поразок. Купу досвіду. Зробили 3 випуски хлопців, які ми впевнені грають у баскетбол й досі, люблять його та згадують свої будні на тренуваннях та змаганнях. Ми будемо згадувати ці роки з теплотою у сердці, але зараз ми змінюємо наше обличчя та йдемо далі.

Знайомтесь ))

БК ХИЖАКИ 2020. — чи ХИЖАКИ 2.0 ))

Що змінилося? Форма. Щит символізує дуже міцний характер. Лев. візуалізація нашого символу, самого самого хижака став більш крутим з точки зору зображення та більш агресивним. Ми повернули наші кольори, це бордовий та жовтий, додатковим кольором додали темно-синій та білий.

Разом з логотипом ми змінили сайт. Тепер всі новини клубу та ліг будуть зїявлятись на нашому сайті. Розклад занять та ігор.

Незабаром в нашому магазині з’являться нові та дуже красиві, якісні клубні речі та спортивне приладдя слідкуйте за оновленнями.

Бажаємо всім дуже міцного здоров’я та крутого та повного емоцій ігрового сезону. БК Хижаки 2.0