Різдвяні зустрічі БК Хижаки

Перед самісіньким новим роком наша дружня родина Хижаків всіх рівнів зустрілась на майданчику СВОЇ Арена. Три дні на майданчику різні вікові групи молодших Хижаків протистояли більш досвідченим, але меньш тренованим Хижакам/батькам під гучною назвою Суперстар.

Загалом було зіграно 5 ігор в яких прийняло участь більше 170 гравців з обох команд. За команду Суперстар грали татусі та брати, та навіть зігло 4 мами, що є абсолютним рекордом та нашою гордістю, що в нас є такі мами !

В субботу було зіграно дві гри між командами Хижаки 06/07 — Суперстар. Гра завершилась з рахунком — 48 : 40.

Друга гра була між командами Хижаки 10/11 — Суперстар. Після тактичних схем тренера Дениса Миколайовича Хижаки все ж таки дотисли Суперстар та отримали перемогу — 44 :42 рахунок гри.

У неділю зіграли Хижаки 08/09- Суперстар — тут перемогу святкували Хижаки, які перемогли з рахунком 58-48.

Друга гра була з самими маленькими Хижачками 11/13 та все одно перемогу святкували вони, вибороли її в запеклій боротьбі. Рахунок гри 38 : 34 на користь юних баскетболістів.

У вівторок відбулась заключна гра Хижаки 09 та Суперстар. Наші Хижаки 2009 року в суботу та неділю були у Запоріжжі, де грали заключний, дуже важливий тур ВЮБЛ. А з батьками зіграти дуже хотілося, тому вони це зробили у вівторок. Це була мабуть сама запекла гра, тому що ніхто не планував поступитись у рахунку. Про те свідчить нічийний рахунок в основний час гри 65-65 і вже в овертаймі Хижаки дотисли суперника вигравши гру з перевагою в 1 очко 70-69.

Загалом за 5 ігор рахунок Хижаки — Суперстар 5:0

Ми вітаємо всіх учасників та прихильників нашої баскетбольної родини з прийдешніми святами, бажаємо всім міцного здоров’я та успіхів у наступному році. Багато перемог та емоцій від перемог.

Чекаємо на ваші коментарі під постом 😉

Ми пропонуємо переглянути та обрати для себе фото зі свята за цим посиланням

Відео гри Хижаки 08/09 -Суперстар частина1 та частина2

Відео гри Хижаки 10/11 — Суперстар частина1 та частина2