Фантастичний тур першої ліги

Минулого вікенду пройшов тур першої ліги Чемпіонату України. Наша команда завітала до Авангарду. До п’ятого туру команди займали середину турнирної таблиці, та результати очної зустрічі суттєво покращили чи погіршили становище команд, адже в плей офф виходять 3 перші команди. Тому дві команди були настроєні на боротьбу.

Перший ігровий день розпочався з активний дій Авангарду до чого Хижаки не були готові. Стрімкі атаки та влучні кидки у відривах та позиційно у Авангарда на перших хвилинах гри призвели до стартового ривка та розриву у рахунку 16:5. Одинадцять очок на початку гри це не дуже багато, але це суттєвий гандикап. Хижаки оговтались на прикинці першої чверті завдяки вдалим діям нашого лідера Артура Рибчинського який за 2 перші чверті набрав 22 очки та зробив 3 результативні передачі. Влучив 4 з 7 триочкових кидків. Ці чотири влучних триочкових Артура були єдиними влучними кидками Хижаків у першій половині гри. А всього було 14 пострілів у всієї команди. Максим Сомік доволі надійно увійшов у гру та допоміг заспокоїтись всій команді та переломити хід гри. Максим забив 2 з 2 двоочкових та 1 влучний зі штрафного який заробив на собі у проході. До цього у Максима 1 перехоплення в першій половині гри яка завершилась з рахунком 41:38 на користь Хижаків. Друга половина вже йшла повністю під контролем нашої команди. Артур Рибчинський отримав деякий час відпочинку, натомість Володимир Хімічук впорався з стартовим хвилюванням та після деяких розмов з тренером у другій половині гри зіграв зовсім іншу гру. 17 очок за дві чверті та нарощування відриву від суперника результат цієї роботи. Також надійно та впевнено зіграв Кирило Корчагін, який підтримував у спокійному стані. Кирил зробив 5 передач та 2 перехоплення при цьому набравши 8 очок у другій половині. Фінальний рахунок гри першого ігрового дня туру 82:66 на користь Хижаків.

Рибчинський Артур -30 очок, 5 підбирань, 4 перехоплення

Володимир Хімічук — 19 очок, 4 перехоплення, 4 підбора

Кирило Корчагін — 10 очок, 5 асистів, 2 перехоплення

Другий ігровий день став прикрасою баскетболу з точки зору гри та її розвитку. Адже кожен вболівальник отримав купу емоцій та позитиву. До речі на іграх було дуже багато наших вболівальників за що їм окрема дяка. Друга гра розпочалась з потужного ривка Авангарду та повного розвалу гри у Хижаків. Перші 4 хвилини рахунок 13:3 та чверть закінчилась з рахунком 29:10!!! на користь Авангарда. 19 очок розриву, купа помилок, дуже низький відсоток влучань в тому числі з під кошика це максимальний провал першої чверті. Після першої половини та чоловічої розмови на лавці команди, після деяких змін у грі тренером команда вийшла на другу чверть вже трошки заведеною. Друга чверть була кращою і по рахунку. 21:11 ми виграли 2 цверть. Цього дня не пішла гра у Артура, але підтримали Данило Хаблаков та Володимир Хімічук набравши у першій половині 7 та 6 очок відповідно. Кирило Сінченко підтримав на підбираннях як у нападі так і у захисті зробвши 8 підборів та 4 очки. Завдяки таким діям команда відіграла 10 очок відставання та перед великою перервою рахунок зкоротився до 9 очок 31:40. Друга половина гри Хижаки продовжували нарощувати тиск, зігравши агресивніше у захисті та впевнено у нападі. Друга половина гри пройшла під скрипку Микити Гладуна, який влучив дуже важливі та своєчасні дальні кидки та зробив декілька яскравих проходів під кільце суперника. Загалом Микита набрав 16 очок у другі половині додавши 5 підбирань. Данило Хаблаков також підтримав з 7 очками та 9 підбираннями, Артур Рибчинський додав ще 10 очок. Третя чверть закінчилась з рахунком 55:59 на користь Авангарда, а в четвертій чверті Хижаки дотиснули суперника та закінчили гру перемогою з рахунком 84:78. Відігравання 19 очок сталося завдяки великому бажанню, та боротьбі до кінця гри. БК Хижаки дякує усім своїм вболівальникам, які підтримали команду цього туру. Запрошуємо наступного туру який відбудеться 6 та 7 грудня з командою СелфМейд. Слідкуйте за розкладом на сайті.

Микитак Гладун — 17 очок, 5 підбирань

Артур Рибчинський — 17 очок, 10 підбирань, 2 перехоплення

Данило Хаблаков — 14 очок, 9 підбирань, 1 блок-шот

Володимир Хімічук — 11 очок, 8 підбирань, 4 асіста, 2 перехоплення

Кирило Корчагін — 11 очок, 4 підбори, 6 асистів

Кирило Сінченко — 9 очок, 12 підборів.