Літні збори 2014 (Карпати, Очаків)

В період з 3 по 18 червня 2014 діти БК «Хижаки» в кількості майже 80 (7-14 років) + 7 тренів відправились на перший спортивний тренувальний збір в Карпати. Відпочивали та тренувались в чудовому санаторії, де не тільки отримували досвід від тренерів, тренуючись 2-3 рази щоденно, а й також і покращували своє здоров’я за рахунок процедур, які надавали доброзичливо нам гостинні співробітники санаторію.

За час літнього збору діти підкорили за традицією саму весоку гору України — Говерлу (2061 м). Залишили спогад про себе на верхівці гори — футболку БК «Хижаки».

Перед Говерлой для розминки підкорили невеличку місцеву гору Міхалкова, на якій влаштували пікнічок з багаттям, сардельками та смачнум травяним натуральним чайком.

Також діти мали можливість купатися в горних річках, щоправда не так часто, тому як температура води із-за частиї дощів не дозволяла цього зробити. Ходили на екскурсію в аероклуб.

Загалом всі залишились довольні і багато хто з хлопців чекають на другий збір.

А з 6 по 19 серпня 2014 діти БК «Хижаки» в кількості 47 (7-14 років) + 4 тренера відправились на останній літній підготовчий спортивний збір Очаків (Миколаївська область).

Відвідвідали аквапарк, приймали участь в житті табору: брали участь в вечірніх програмах, дискотеках, заяняли призові місця майже по всім видам спорта в малих олімпіййських іграх табору: 1 місце з футболу, 1 місце з піонерболу, 1 місце з шахів, 2 місце з стритболу, 2 місце з волейболу.

Діти мали можливість купатися в Чорному морі та засмагати на власному чистому пляжі.