Розширюємо тренерський склад

Так, в тренерській команді БК Хижаки поповнення і не просте, а з неймовірною історією. Ми дуже пишаємося тим, що вже наші вихованці повертаються до нас як тренери.

Гаврилов Богдан В’ячеславович, вітаємо!

Колись у далекому 2012 році мама вперше привела на тренування з баскетболу маленького Богдана до тренера Фаворова Володимира Семеновича. Тренування для нього завжди були в радість та він був дуже працовитим хлопцем. З великим бажанням тренувався, не пропускав тренування та з кожним днем зростав як гравець. Пізніше зі своєю командой, збірною БК Хижаки 2003 року та тренером Андрієм Вікторовичем були 5 разів чемпіонами міста Києва, бронзові призери ВЮБЛ, декілька фіналів ВЮБЛ, перемагали в багатьох турнірах в Україні та зарубіжні наприклад Rosa Cup 2018, гра в першій лізі два сезони після чого Івано-Франківська Говерла Прикарпаття у Суперлізі. Все це завдяки бажанню та відданості баскетболу.

Богдан В’ячеславович наразі зікінчує навчання у Національному університеті фізичного виховання та спорту та набирає дітлахів у групи початкового навчання на харківському масиві в школі №261 де колись сам тренувався. Зараз шкільний зал вже не той після ремонту він став значно кращим, але дух баскетболу там залишився той же.

Записатись у групи можна за телефоном — 096 767 5373