Про нас

Ми раді вітати вас на сайті баскетбольного клубу Хижаки! нам дуже приємно, що є певна зацікавленість нашим клубом та баскетболом взагалі.

Баскетбольний клуб Хижаки — це дитячо-юнацький баскетбольний клуб, який з 2010 року навчає дітей віком від 8 років грі у баскетбол. В багатьох залах міста в клубі тренуються діти та підлітки. Безпосередньо з розкладом можна ознайомитись в розділі -розклад.

Наші команди з 2010 рокуприймають участь у багатьох турнірах та чемпіонатах. Ми 9 разові чемпіони м. Києва, до війни наші команди щорічно приймали участь у чемпіонатах України. Щодо конкретної інформації по роках, її можна знайти у розділі Команда та у музеї клубу на нашому сайті.

Також багато разів клуб різними віковими командами приймав участь у турнірах, які проходили в різних куточках нашої країни та за кордоном. Зокрема, команда 2003 року народження виграла міжнародний турнір дуже високого рівня у Польщі у 2018 році.

Гравці клубу запрошувались до збірних команд України різних вікових категорій. Гончаров Олексій, Пошабля Андрій, Гаврилов Богдан, Куц Ростислав, Степанищенко Антон, Бондарєв Владислав приймали участь у чемпіонаті Европи.

В клубі працюють 6 кваліфікованих тренерів. З тренерами ви можете познайомитись також на нашому сайті у розділі «Тренерський склад».

З 2019 року до лютого 2022 майже три сезона найстарші гравці виступали в третьому по силі чемпіонаті України серез чоловіків — Перша ліга. Команда комплектується з вихованців клубу та додатково запрошуються гравці, які хочуть грати у першій лізі та отримувати досвід для подальшої кар’єри. Ця команда є найвищим щаблем в системі підготовки

Але ми не проводимо заняття тільки для досягнення успіху у баскетболі, ми займаємося з усіма, хто хоче грати у баскетбол та любить цю гру. Для цього ми у 2012 році започаткували Д-лігу та проводимо її вже 10 років. В деякий час вона була відкритою для всіх, а останні роки це внутрішня ліга нашого клубу, де всі можуть спробувати себе у грі, а не тільки на тренуванні.

У літній період ми проводимо спортивні табори. Це Карпати та море для відпочинку та тренувань. Час спілкування та занять спортом. В цей час відбувається більше тренувань та підготовка до нового сезону. Проводимо спеціалізовані баскетбольні кемпи із залученням іноземних тренерів. У нас були тренери з Литви, Сербії та США. Приймаємо участь у турнірах.

Наша мета створити велику баскетбольну родину, родину амбітних та цілеспрямованих людей, які завдяки баскетболу знайдуть багато друзів-однодумців. Разом навчаться досягати цілей через спортивні складнощі. Залучити батьків до взаємодії з дитиною, підтримувати її та вболівати за неї у найкращій командній грі — баскетбол. Запрошуємо вас до нашої родини!

Більше фото інформації ви знайдете в нашому акаунті в інстаграм https://www.instagram.com/bc_khyzhaky_official/ підписуйтесь та слідкуйте за новинами

Перший логотип клубу з 2010 року
Ребрендинг 2012 року
Ребрендінг 2020 року

В нашому магазині на сайті можна обрати собі клубний мерч як для гравців так і для вболівальників таким чином долучитись до баскетболу до гри

Баскетбольна Родина ХИЖАКИ Київ