Про нас

Привіт! Ви завітали на цю сторінку, тому що вам цікаво що ж це за таких клуб Хижаки? ))

Добре.

Ми раді вітати вас та нам дуже приємно, що є певна зацікавленість нашим клубом.

Баскетбольний клуб Хижаки це дитячий спортивний клуб, який з 2010 року навчає дітей віком від 8 років грі у баскетбол. Так наш клуб було засновано у 2010 році, та 2010 рік був першим у наборі дітей. Того часу ми набирали хлопців 2000 року народження.

Заняття проходять у залах загальноосвітніх шкіл. У розділі зможеш знайти розклад занять та адреси залів.

Так от з 2010 ми почали наш такий короткий, але вже дуже довгий шлях.

Наші команди з 2010 року грають у чемпіонаті м. Києва де ставали неодноразовими переможцями та призерами. Щодо конкретної інформації по рокам її можна знайти у розділі команди та у музеї клубу на нашому сайті.

З 11-12 років наші хлопці виступають у Всеукраїнській Юнацькій Баскетбольній Лізі де ми не ставали переможцями, але потрапляли у фінальні частини змагань, ставали бронзовими та срібними призерами.

Також багато разів клуб різними віковими командами приймав участь у турнірах які проходили в різних куточках нашої країни та за кордоном. Зокрема команда 2003 року народження вигравала міжнародний турнір дуже високого рівня у Польщі у 2018 році.

Гравці клубу запрошувались до збірних команд України різних вікових категорій. Гончаров Олексій, Пошабля Андрій, Гаврилов Богдан, Куц Ростислав, Степанищенко Антон, Бондарєв Влад та приймали участь у чемпіонаті Европи.

В клубі працюють 6 кваліфікованих тренера, які знають як та вміють навчити азам (і не тільки) та тонкощам баскетболу. З тренерами ви можете познайомитись також на нашому сайті у розділі команда.

З 2019 року старша команда БК Хижаки виступає у першості України в дивізіоні В. Інша назва — Перша ліга чемпіонату України. Ця команда комплектується з вихованців клубу та додатково запрошуються гравці які хочуть грати у першій лізі та отримувати досвід для подальшої кар’єри.

Але ми не проводимо заняття тільки для досягнення успіху у баскетболі, ми займаємося з усіма хто хоче грати у баскетбол та любить цю гру. Для цього ми у 2012 році започаткували лігу та проводимо її вже 8 років. В деякий час вона була відкритою для всіх, а останні 3 роки це внутрішня ліга нашого клубу де всі можуть спробувати себе у грі, а не тільки на тренуванні.

У літній період ми проводимо спортивні табори. Це Карпати та море для відпочинку та тренувань. Час спілкування та занять спортом. В цей час відбувається більше тренувань та підготовка до нового сезону. Проводимо спеціалізовані баскетбольні кємпи з залучення іноземних тренерів. В нас були тренери з Литви, Сербії та США. Приймаємо участь у турнірах.

Наша мета створити велику баскетбольну родину, родину амбітних та цілеспрямованих людей які завдяки баскетболу знайдуть багато друзів однодумців. Разом навчаться досягати цілей через спортивні складнощі. Залучити батьків до взаємодії з дитиною, підтримувати її та вболівати за неї у найкращій командній грі — баскетбол. Запрошуємо вас до нашої родини!

Баскетбольна Родина ХИЖАКИ Київ