Набір у групи з баскетболу

переглянути розклад

Вітаємо!) Пропонуємо альтернативу гаджетам! Давайте спробуємо зіграти у баскет!
БАСКЕТ — найдинамічніша командна гра, яка захоплює багатьох хлопців та дівчат. Зауважте! В баскетболі не буває нічийного результату гри, а це ой як захоплює! У нас у будь-який момент навчального року ви зможете розпочати своє знайомство з баскетболом. Наш клуб проводить набір та навчає баскетболу хлопців та дівчат з 8 років. Але якщо вашому менше, але він достатньо енергійний — приходьте! Ми направимо енергію куди треба. Зауважимо, що до 12 років в групах хлопців можуть займатись та грати офіційні змагання!!! дівчата. Якщо, вам більше 12, ми підкажемо куди треба звернутись.
Баскетбол та командна гра допоможуть розвинути у дитини комунікаційну функцію, зроблять її більш цілеспрямованою, наполегливою, відповідальною, спортивною. Навчить вільно почуватись в колективі та досягати загальної мети. Всі ці якості стануть у нагоді в житті, навіть якщо дитина не стане професійним гравцем.
Протягом року ми приймаємо участь у багатьох змаганнях, як у Києві, так і у інших містах України.

Команди дитячих груп, а це діти 2010,2011,2012,2013 та 2014 р.н. приймають участь у чемпіонатах Києва, Київської області, чемпіонаті ВЮБЛ (Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга)
Старші хлопці будуть виступати у чемпіонатах міста Києва та аматорських змаганнях міста. Найсильніші хлопці зможуть спробувати свої сили у команді першої ліги чемпіонату України.
Під час шкільних канікул проводимо збори у різних куточках країни.
Що ж, чекаємо на сміливих у нашому клубі.
Тренування проходять у різних районах міста Києва. З розкладом можна ознайомитись по районам:
(до першого вересня розклад може змінюватись)


Дарницький
Дніпровський
Оболонський
Подільский
Святошинський

Також, стосовно набору та іншим питанням ви можете зателефонувати за номером

095 767 53 73 або 063 398 66 86 або 097 398 66 86

info@khyzhaky.kiev.ua