Набір у групи з баскетболу

Вітаємо!) Пропонуємо альтернативу гаджетам! Давайте спробуємо зіграти у баскет!
БАСКЕТ — найдинамічніша командна гра, яка захоплює багатьох хлопців та дівчат. Зауважте! В баскетболі не буває нічийного результату гри, а це ой як захоплює! У нас у будь-який момент навчального року ви зможете розпочати своє знайомство з баскетболом. Наш клуб проводить набір та навчає баскетболу хлопців з 8 років. Але якщо вашому менше, але він достатньо енергійний — приходьте! Ми направимо енергію куди треба. Також до 12 років ми приймаємо і дівчат. Якщо ж, вам більше 12, ми підкажемо куди треба звернутись.
Баскетбол та командна гра допоможуть розвинути у дитини комунікаційну функцію, зроблять її більш цілеспрямованою, наполегливою, відповідальною, спортивною. Навчить вільно почуватись в колективі та досягати загальної мети. Всі ці якості стануть у нагоді в житті, навіть якщо дитина не стане професійним гравцем.
Протягом року ми приймаємо участь у багатьох змаганнях, як у Києві, так і у інших містах України.
Наступного сезону (21/22) ми плануємо працювати з гравцями старших вікових категорій 2006 року народження та доросліше. Тренування будуть відбуватись на Дарницькій площі.
Команди дитячих груп, а це діти 2006,2007,2008,2009,2010 та 2011 р.н. приймають участь у чемпіонатах Києва, Київської області, чемпіонаті ВЮБЛ (Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга)
Старші хлопці будуть виступати у чемпіонатах міста Києва та аматорських змаганнях міста. Найсильніші хлопці зможуть спробувати свої сили у команді першої ліги чемпіонату України.
Під час шкільних канікул проводимо збори у різних куточках країни (Чорне море, Карпати, передмістя Києва).
Що ж, чекаємо на сміливих і не дуже у нашому клубі.
Тренування проходять у різних районах міста Києва. З розкладом можна ознайомитись по районам:


Дарницький
Дніпровський
Оболонський
Подільский
Святошинський

Також, стосовно набору та іншим питанням ви можете зателефонувати на клубний номер (044) 361-96-18

info@khyzhaky.kiev.ua

Баскетбольный клуб Хижаки проводит набор в группы. Баскетбол для мальчиков, а также баскетбол для девочек. Баскетбол — это самая динамическая командная игра, интересная и захватывающая. В баскетболе не бывает ничьи. Группы для занятий по всему городу. для подробной информации звоните по номеру (044) 361-96-18.

Тренировки по баскетболу проходят в разных районах города Киева. Ознакомиться можно в разделе — Розклад