Допомога для ЗСУ

Все більше пів року в нашій країні війна з нашим ненормальнім та хворим на голову сусідом. Вже більше півроку вони «допомагають» нам та «визволяють» нас від когось, припускаю, що вони самі не знають від кого. Деякий час ми не розуміли що відбувається та не не давали відпору, але зараз наші збройні сили та найкращі українські войни показують окупантам, де вони повинні бути. Всю ненависть та лють я не буду тут висказувати, не треба. Чекаємо перемогу, віримо в ЗСУ.

Зараз я хочу познайомити Вас з нашою діяльністю, яку ми розпочали в серпні цього року з друзями.

Один з моїх друзів випускник тоді ще Суворовського училища (військового) з початку літа зайнявся активно волонтерською діяльністю, в нього багато друзів в ЗСУ безпосередньо. Тобто він допомагав не якомусь волонтерському фонду в Києві чи іншому місті, а безпосередньо хлопцям на передовій. Ті щось просили, про щось говорили, Ярослав збирав кошти, купляв та завозив сам передавав хлопцям. в серпні ми обїєднали зусилля та намагаємось разом продовжувати це робити. Ярослав організував фонд, а я допомагаю як можу. Спробую коротко про головне.

Зараз ця клята війна переходить у зимовий період. Багато ЗСУ звільнили сел та міст. Бригада, якою ми опікуємось знаходиться на харківському напрямі. Всі читають новини та розуміють, що відбувається.

Після спілкування с хлопцями на нулі ми розробили деякі пристрої які допомагають кожному бійцю кожного дня. З одного боку це не машина чи броня індивідуальна, це маленькі штучки які допомагають в повсякденні. До тогож не потребують мільонів гривень. Одже про що мова.

1. Це розкладна міні плита яка носиться у кишені солдата та працює на сухому пальному чи можна використовувати будь яке багаття, шишки та інше. Солдат може собі у польових умовах будь де приготувати чай чи підігріти їжу. Це на наш винахід, це копія з закордонних зразків.

В розібраному стані
в зібраному
вигляд зверху

Необхідність цього пристрою ми не вигадали, а отримали так би мовити замовлення від військових. Тому розуміємо, що кошти та робота підуть не на вітер. Якщо забезпечимо якби мовити свою бригаду під Харковом, продовжимо забеспечувати інших. До речі для виробництва треба не тільки гроші, можливо сухе пальне, метал.

2. Пристрій для саперів. Дуже важлива річ. Ми також її зробили з підручних матеріалів, але це незамінна штука для сапера. Приблизно такаж сама штука э в наборы сапера, яким забезпечують їх, але їх так мало, тому ми вирішили спробувати і вийшло. Хлопцям підходить та вони цим користуються.

3. Кошка. Також важлива річ для кожного біця. Особливо при наступі коли орки залишають за собою безліч вибузівки та розтяжок. Ця кошка комплектується 6 метровим шнуром. Робота виглядає так, що коли виявив розтяжку, збираєш наш пристрій та на більш безпечній відстані закидаєш її протягуючи та знешкоджуючи таким чином міни. Як сказав нам бригадний командир — : «ця штука повинна бути у кожного мого бійця!» До речі, тут також можна допомогти чи шнуром чи металом чи коштами.

в розібраному стані
в зібраному без шнура

Також купуємо та виробляємо: спальники, сигарети, теплий одяг та термобілизну, рукавички та балаклави, пауєр банки. Все це необхідні речі які роблять трошки комфортнішими та безопасними дні та ночі на передовій.

З 2010 року в мирній та спокійній Україні я будував баскетбол. Хижаки, змагання, літні табори, чемпіонати та турніри, перша ліга та багато іншого. Зараз будуємо захист від хворих та ненормальних сусідів щоб в майбутньому знову займатись тільки баскетболом. Особисто я сподіваюсь на підтримку від кожного хто читає ці рядки та пропоную випити на 1 чи 2 кави в день меньше та підтримати нас та ЗСУ. Багато писати не має сенсу. Слава ЗСУ! Слава Україні!

Далі приведу контакти для запитань та данні для допомоги.

+38066 472 0728 з будь яких питань по цій темі

картка (банка) 5375 4112 0073 4379

Дякую, з повагою Андрій Мазуркевич. БК Хижаки