Фестиваль «Мрій та досягай!» 2010

Починаємо нову традицію. Щорічний фестиваль Баскетбольного клубу «Хижаки» —  «Мрій та Досягай».

12 грудня 2010 року ми провели свій перший щорічний фестиваль для наших маленьких баскетболістів. Було затрачено багато часу на підготовку, думали, як все має бути, як провести, щоб все було правильно та цікаво для дітей, але все не даремно, захід вийшов незабутнім.

Більшість, якщо не сказати всі вихованці БК Хижаки ступили на паркет спортивного комплексу Меридіан, вперше! Дякуючи, що залюбки надали нам таку можливість БК «Будівельник». Сам зал, в порівнянні с залами, в яких тренуються діти, просто величезний: великі трибуни, розміри самого ігрового майданчика, суперкласні баскетбольні стійки. З перших хвилин більшість хлопців вже були під враженням і вже хвилювались. Але ж мало б таке колись відбутись? Вірно? 🙂

Сам фестиваль пройшов у форматі естафет. Естафети були підібрані спеціально для фестиваля і повинні були показати тренерам навички іх вихованців виконувати ті або інші елементи, а спортсменам мали б принести відповідь: «хто ж краще вже навчився за цей короткий проміжок часу володіти м’ячем». І не дивлячись на прохолодну погоду та низьку температуру в залі все вийшло достатньо гаряче. Всі гравці підтримували своїх і намагалися бути кращими, робити все швидше, потрапляти у кільце більше.

Були естафети і на фізичну і на технічну підготовку. Перекід через голову на маті та й ще з м’ячем в руках порадував багатьох глядачів і організаторів фестивалю. Доречі, глядачі заповнили центральну частину трибун СК Меридіан повністю. Підтримували своїх батьки та друзі. Для глядачів була проведена лотерея, де були розіграні призи з символікою БК Хижаки.

Весь фестиваль группа підтримки Red Foxes радувала всіх своїми танцями. Дівчата приголомшливо танцювали та й підтримували хлопців активно в якості вболівальниць, за що їм окрема подяка 🙂

Між естафетами самих маленьких Хижаків проходили конкурси більш старших вихованців. Конкурс Далекобійників (з-за 6 метрової дуги) і конкурс Данків (броски зверху). Якщо конкурс Далекобійників пройшов у гострій, але достатньо спокійній боротьбі, то конкурс слем-данків показав юним баскетболістам, що таке літати. Переможцем одноголосно став Кар’ю Барбаров, який примудрився і після колеса забити зверзу і через двох партнерів, сидячих на стільчиках і ще багатьма способами. У конкурсі Далекобійників переміг Антон Цимбал із команди Хижаки-96.

Підійшов до завершення фестиваль. Участники виконали всі естафети. Переможцями стали гравці команди Тигри, тренер Телегін Євген Олександрович. Але навіть при цьому програвших не виявилось, тому як всі участники отримали пам’ятні грамоти та медалі. Вітаємо всіх участників фестивалю, бажаємо їм подальших успіхів і сил побільше тренуватися. Тренерам успіхів, здоров’я та сил навчати. Зустрінемось в наступному році і подивимось, чому навчились наші маленькі хижачки.

Організатори фестиваля і клуб Хижаки особливо дякують за підтримку Колобову Ю.В., а також дівчатам із групи підтримки Red Foxes, БК Будівельник за надання зали, а саме директору Євстратенко В., тренерам за роботу, батькам за активність і всім участникам за свято.

БК ХИЖАКИ