Перший табір 2023

Перший тренувальний збір цього літа (та перший збір за два літа — дякуючи ЗСУ)  БК Хижаки провели у Вижниці: 10 Днів інтенсивних тренувань та незабутніх вражень.


Баскетбольний клуб Хижаки вирушив у незабутню подорож до міста Вижниця, розташованого у мальовничій Чернівецькій області. Молоді баскетболісти, сповнені ентузіазму та прагнення до перемог, розпочали свій перший тренувальний збір. Цей досвід був не лише зарядом енергії та мотивації для нового сезону, а й часом незабутніх спогадів, нових дружніх зв'язків та покращення спортивних навичок.
Збір тривав 10 днів, і щодня був наповнений інтенсивними тренуваннями та захоплюючими заходами. Молоді спортсмени долали себе та свої межі, заряджаючи мотивацією один одного. Вранці, після легкої розминки чи кидкового тренування у залі на них чекали загальні фізичні тренування, які формували основу для кращої гри. Під керівництвом досвідчених тренерів Хижаки не лише розробляли технічні навички та тактичні прийоми, а й закладали фундамент для злагодженої командної роботи.
Тренування у спеціально обладнаному залі були справжнім святом для баскетболістів. Маючи ідеальні умови для тренувань хлопці відточували свої кидки, покращували дриблінг та працювали над діями у захисті. Тепла та дружня атмосфера залу створювала затишок та комфорт для кожного спортсмена.
Проте дні проходили не виключно на тренуваннях. У вільний час молоді баскетболісти насолоджувалися купанням у басейні, де розслаблялися та заряджалися позитивом. Настільний теніс став ще однією популярною розважальною грою між тренуваннями, і спортсмени змагалися у дружніх матчах.
Один із яскравих моментів збору – це вечірні заходи. У колі друзів та команди. На дискотеці спортсмени поринули у веселу атмосферу, віддаючись танцям та святковому настрою.

Однією з головних подій збору стали турніри з баскетболу: 1 на 1, 2 на 2 та 3 на 3. Пристрасть та азарт пронизували повітря на баскетбольних полях, і кожен гравець бився на полі до останнього моменту. Боротьба була напруженою, і були сльози радості від перемог, і гіркоту поразок. Але головне, що вони вчилися, як співпереживати та підтримувати один одного незалежно від результату матчу.

Переможці турнірів були нагороджені приємними подарунками та словами схвалення від тренерів. Але головне, що Хижаки отримали від цього збору – це драйв, сильні зв'язки між командою та впевненість у своїх силах. Цей досвід виявився важливим етапом для молодих баскетболістів, готуючи їх до нового сезону.
Збір у Вижниці став справжнім проривом для команди Хижаки. Вони відчули силу єдності, накопичили досвід та пристрасть до перемог. Незмінними залишаться спогади про цю яскраву подію у житті клубу. Молоді баскетболісти готові до нових викликів та прагнуть підкорити нові вершини, залишаючись єдиним та злагодженим колективом – командою Хижаки.