ВЮБЛ 2003 положение на 1.12.15

Чемпіонат України серед юнацьких команд

Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга

14-й сезон (2015/2016)

Юнаки 2003 р.н.

                                         Положення команд на 01.12.2015

                                                               Група А

       №     Команди                             І           В          П          Співвідн.  Очки      

 

        1      ХИЖАКИ-03 (Київ)                    7         6         1         447 : 355       13          

        2      ОСДЮСШОР-03-Рівне (Рівне)  6         6         0         366 : 231       12          

        3      ЧЕРКАСЬКІ                                  7         5         2         485 : 304       12          

                 МАВПИ-03-КДЮСШ-1 (Черкаси)

        4      КИЇВ-ВОВЧЕНЯТА (Київ)          6         5         1         422 : 217       11          

        5      ТЕЙВАЗ-03 (Київ)                         6         4         2         400 : 273       10          

        6      КДЮСШ-13-03 (Харків)              6         4         2         386 : 239       10          

       7       ДЮСШ-1-03 (Хмельницький)   6       3        3        245 : 335        9    

        8      МСДЮСШОР-03 (Вінниця)     6         2         4         238 : 247         8           

        9      ДЮСШ-Дрогобич-03 (Дрогобич) 6         2         4         196 : 332         8           

       10     ПЕРЕЯСЛАВ-03                         7         0         7         183 : 521         7           

                 (Переяслав-Хмельницький)

       11     БЛИСКАВКА-03 (Житомир)  6         1         5         218 : 338         7           

       12     СОКІЛ-03 (КалиніВка)         6         0         6         186 : 366         6           

       13     КДЮСШ-1-03-Луцьк (Луцьк) 3         1         2         116 : 130         4           

 

Результати матчів                                      

1-й тур     29 - 30.10.15                            Київ

        ВОВЧЕНЯТА-СДЮСШОР-16 (Київ) - ПЕРЕЯСЛАВ-03 (Пер.-Хмельницький)  110:16

        ТЕЙВАЗ-03 (Київ)   -   ХИЖАКИ-03 (Київ)                                                  62:75 

        ДЮСШ-1-03 (Хмельницький)   -   ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-03 (Черкаси)          22:103 

        ВОВЧЕНЯТА-СДЮСШОР-16 (Київ)   -   ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-03 (Черкаси)   57:41 

        КДЮСШ-13-03 (Харків)   -   ХИЖАКИ-03 (Київ)                                          51:66 

        ДЮСШ-1-03 (Хмельницький) - ПЕРЕЯСЛАВ-03 (Переяслав-Хмельницький) 64:40

        ТЕЙВАЗ-03 (Київ)   -   ПЕРЕЯСЛАВ-03 (Переяслав-Хмельницький)       94:34 

        КДЮСШ-13-03 (Харків)   -   ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-03-КДЮСШ-1                 71:73 

        ДЮСШ-1-03 Хмельницкий (Хмельницький)   -   ХИЖАКИ-03 (Київ)         35:68 

        ТЕЙВАЗ-03 (Київ)   -   ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-03-КДЮСШ-1 (Черкаси)           45:75

        КДЮСШ-13-03 (Харків)   -   ПЕРЕЯСЛАВ-03                                           83:20 

        ВОВЧЕНЯТА-СДЮСШОР-16  (Київ)   -   ХИЖАКИ-03 (Київ)                  67:70 

1-й тур     29 - 30.10.15                       Калинівка

        БЛИСКАВКА-03 (Житомир)   -   ОСДЮСШОР-03 (Рівне)                    27:59 

        МСДЮСШОР-03 (Вінниця)   - ОСДЮСШОР-03 (Рівне)                        26:28

БЛИСКАВКА-03 (Житомир)   -   ОДЮСШ-Дрогобич-03 (Дрогобич)      66:28 
СОКІЛ-03 (КалиніВка)   -   ОСДЮСШОР-03 (Рівне)                                29:67 

        МСДЮСШОР-03 (Вінниця)   -   ОДЮСШ-Дрогобич-03 (Дрогобич)            48:28 

 

        СОКІЛ-03 (КалиніВка)   -   КДЮСШ-1-03-Луцьк (Луцьк)                          перенос

        БЛИСКАВКА-03 (Житомир)   -   КДЮСШ-1-03 (Луцьк)                           перенос

        МСДЮСШОР-03 (Вінниця)   -   КДЮСШ-1-03-Луцьк (Луцьк)               перенос

2-й тур     26 - 29.11.15                          Боярка

        КИЇВ-ВОВЧЕНЯТА (Київ)   -   СОКІЛ-03 (Калинівка)                             75:30 

        ТЕЙВАЗ-03 (Київ)   -   МСДЮСШОР-03 (Вінниця)                                64:31 

        ДЮСШ-1-03 (Хмельницький)   -   БЛИСКАВКА-03 (Житомир)           55:32 

        КИЇВ-ВОВЧЕНЯТА (Київ)   -   БЛИСКАВКА-03 (Житомир)                 61:28 

        КДЮСШ-13-03 (Харків)   -   МСДЮСШОР-03 (Вінниця)                 53:34 

        ДЮСШ-1-03 (Хмельницький)   -   СОКІЛ-03 (Калинівка)                47:43 

        ТЕЙВАЗ-03 (Київ)   -   СОКІЛ-03 (Калинівка)                                     66:21 

        КДЮСШ-13-03 (Харків)   -   БЛИСКАВКА-03 (Житомир)              66:28 

        ДЮСШ-1-03  (Хмельницький)   -   МСДЮСШОР-03 (Вінниця)       22:49 

        ТЕЙВАЗ-03 (Київ)   -   БЛИСКАВКА-03 (Житомир)                              69:37 

        КДЮСШ-13-03 (Харків)   -   СОКІЛ-03 (Калинівка)                             62:18 

        КИЇВ-ВОВЧЕНЯТА (Київ)   -   МСДЮСШОР-03 (Вінниця)                52:32 

2-й тур     27 - 29.11.15                          Рівне

        ОСДЮСШОР-03 (Рівне)   -   ХИЖАКИ-03 (Київ)                              76:72 

        КДЮСШ-1-03 (Луцьк)   -   ПЕРЕЯСЛАВ-03 (Переяслав-Хмельницький)     50:21 

        ДЮСШ  (Дрогобич)   -   ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-03-КДЮСШ-1 (Черкаси)      15:74 

        ОСДЮСШОР-03  (Рівне) - ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-03-КДЮСШ-1 (Черкаси)      59:56

        КДЮСШ-1-03-Луцьк (Луцьк)   -   ХИЖАКИ-03 (Київ)                               31:46 

        ДЮСШ  (Дрогобич)   -   ПЕРЕЯСЛАВ-03 (Переяслав-Хмельницький)     43:31 

        ОСДЮСШОР-03 (Рівне)   -   ПЕРЕЯСЛАВ-03 (Переяслав-Хмельницький)   77:21         

        КДЮСШ-1-03  (Луцьк)   -   ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ-03-КДЮСШ-1 (Черкаси)   35:63 

        ДЮСШ  (Дрогобич)   -   ХИЖАКИ-03 (Київ)                                    33:50 

 

3-й тур     15 - 17.01.16                        Київ – ВОВЧЕНЯТА-ТЕЙВАЗ

3-й тур     15 - 17.01.16                       Київ - ХИЖАКИ

3-й тур     15 - 17.01.16                       Луцьк

3-й тур     15 - 17.01.16                       Вінниця

 

4-й тур     11 - 14.02.16                       Київ

4-й тур     12 - 14.02.16                       Черкаси

 

                                                               Група Б

       №     Команди                                   І           В          П          Співвідн.  Очки

        1      ХІМІК-03 (Южне)                           8         8         0         535 : 226       16          

        2      СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д.-03   7         7         0         579 : 163       14          

                 (Одеса)

        3      ОБШ ім.О.Бєлостєнного-03    8         5         3         390 : 291       13          

                 (Одеса)

        4      СДЮСШОР-5-03 (1)                4         4         0         263 : 109         8           

                 (Дніпропетровськ)

        5      НІКОПОЛЬ-03 (Нікополь)          4         4         0         263 : 163         8           

        6      ІНГУЛЕЦЬ-03 (Кривий Ріг)      4         3         1         213 : 207         7           

        7      СДЮСШОР-5-03 (2)                6         1         5         224 : 391         7           

                 (Дніпропетровськ)

        8      СДЮСШОР-5-03 (3)                6         1         5         216 : 321         7           

                 (Дніпропетровськ)

        9      ДЮКФП-2-03 (Краматорськ)      6         1         5         238 : 331         7           

       10     ДЮСШ-7-РЕКОРД-03 (Харків)    6         0         6         148 : 399         6           

       11     СДЮСШОР-4-03 (Миколаїв)      3         1         2         137 : 189         4           

       12     ДЮСШ-12-03 (Запоріжжя)          3         0         3           62 : 188         3           

       13     КДЮСШ-03 (Маріуполь)             3         0       3             71:282        3     

       14     ОЛІМП-03 (Южноукраїнськ)       2         0         2           63 : 142         2           

 

1-й тур     29 - 30.10.15                 Дніпропетровськ

        СДЮСШОР-5-03 (2) (Дніпропетровськ)   -   ІНГУЛЕЦЬ-03 (Кривий Ріг)     62:48 

        СДЮСШОР-5-03 (3) (Дніпропетр.)   -   СДЮСШОР-5-03 (1) (Дніпропетр.)  20:55 

        ДЮСШ-7-РЕКОРД-03 (Харків)   -   НІКОПОЛЬ-03 (Нікополь)                   28:75 

        СДЮСШОР-5-03 (2) (Дніпропетровськ)   -   НІКОПОЛЬ-03 (Нікополь)  42:67 

        ДЮКФП-2-03- (Краматорськ) - СДЮСШОР-5-03 (1) (Дніпропетровськ) 28:59 

        ДЮСШ-7-РЕКОРД-03 (Харків)   -   ІНГУЛЕЦЬ-03 (Кривий Ріг)                41:48 

        СДЮСШОР-5-03 (3) (Дніпропетровськ)   -   ІНГУЛЕЦЬ-03 (Кривий Ріг)   48:58 

        ДЮСШ-7-РЕКОРД-03 (Харків) - СДЮСШОР-5-03 (1) (Дніпропетровськ)   39:72 

        ДЮКФП-2-03-Краматорськ (Краматорськ)   -   НІКОПОЛЬ-03                    36:57 

        СДЮСШОР-5-03 (2) (Дніпропетр.)-СДЮСШОР-5-03 (1) (Дніпропетр.)   22:77 

        СДЮСШОР-5-03 (3) (Дніпропетровськ)   -   НІКОПОЛЬ-03 (Нікополь)  57:64 

        ДЮКФП-2-03 (Краматорськ)   -   ІНГУЛЕЦЬ-03 (Кривий Ріг)            56:59 

1-й тур     29 - 30.10.15                        Миколаїв

        СДЮСШОР-4-03 (Миколаїв)   -   СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д.-03 (Одеса)  33:80 

        КДЮСШ-03 Маріуполь (Маріуполь)   -   ХІМІК-03 (Южне)                      18:100 

        ОЛІМП-03 (Южноукраїнськ)   -   ОБШ ім.О.Бєлостєнного-03 (Одеса)     40:62 

        ОЛІМП-03 (Южноукраїнськ)   -   ХІМІК-03 (Южне)                                     23:80 

        ДЮСШ-12-03 (Запоріжжя)   -   СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д.-03 (Одеса)     20:89 

        КДЮСШ-03 (Маріуполь)   -   ОБШ ім.О.Бєлостєнного-03 (Одеса)         30:70 

        СДЮСШОР-4-03 (Миколаїв)   -   ОБШ ім.О.Бєлостєнного-03 (Одеса)   51:42 

        ДЮСШ-12-03 Запоріжжя (Запоріжжя)   -   ХІМІК-03 (Южне)        16:57 

        КДЮСШ-03 (Маріуполь)   -   СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д.-03 (Одеса) 23:112 

        СДЮСШОР-4-03 (Миколаїв)   -   ХІМІК-03 (Южне)                  53:67 

        ДЮСШ-12-03 (Запоріжжя)   -   ОБШ ім.О.Бєлостєнного-03 (Одеса)  26:42 

        ОЛІМП-03 (Южноукраїнськ)   -   СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д.-03 (Одеса)  перенос

 

Технічний фол гравцю Богдану ХОЛОДНОМУ (ДЮСШ-12-03 (Запоріжжя) за неспортивну поведінку (бурхливе викидання м’яча в аут)  під час гри 30.10.15 між командами ДЮСШ-12-03 (Запоріжжя)   -   ОБШ ім.О.Бєлостєнного-03 (Одеса).

2-й тур     23 - 29.11.15                       Одеса

        СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д.-03 (Одеса)   -   ДЮКФП-2-03 (Краматорськ) 70:27 

        ОБШ ім.О.Бєлостєнного-03 (Одеса)   -   ДЮКФП-2-03 (Краматорськ)          28:48 

        ХІМІК-03 (Южне)   -   ДЮКФП-2-03  (Краматорськ)                                           58:43 

        СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д.-03 - СДЮСШОР-5-03 (2) (Дніпропетровськ)    87:25 

        ОБШ ім.О.Бєлостєнного-03 -  СДЮСШОР-5-03 (3) (Дніпропетровськ)   36:43 

        ХІМІК-03 (Южне)   -   ДЮСШ-7-РЕКОРД-03 (Харків)                              70:11 

        СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д.-03   -   ДЮСШ-7-РЕКОРД-03 (Харків)       78:17 

        ОБШ ім.О.Бєлостєнного-03 (Одеса)   -   СДЮСШОР-5-03 (2)                54:41 

        ХІМІК-03 (Южне)   -   СДЮСШОР-5-03 (3) (Дніпропетровськ)             45:30 

        СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д.-03 - СДЮСШОР-5-03 (3) (Дніпропетровськ) 63:18 

        ОБШ ім.О.Бєлостєнного-03 (Одеса)   -   ДЮСШ-7-РЕКОРД-03 (Харків)  56:12 

        ХІМІК-03 (Южне)   -   СДЮСШОР-5-03 (2) (Дніпропетровськ)                  58:32  

Поделиться  facebook Поделиться vk